AC1206FR-072K8L
MFR.Part #
AC1206FR-072K8L
JLCPCB Part #
C229521
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS