CFR-50JR-52-1K5
MFR.Part #
CFR-50JR-52-1K5
JLCPCB Part #
C3552652
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS