HHV-50JR-52-82K
MFR.Part #
HHV-50JR-52-82K
JLCPCB Part #
C1764833
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS