HHV1WSJR-73-15M
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-15M
JLCPCB Part #
C1767649
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS