RT0201BRD07481RL
MFR.Part #
RT0201BRD07481RL
JLCPCB Part #
C5878696
Description
-55℃~+125℃ 481Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS