FMP200FRE52-86R6
MFR.Part #
FMP200FRE52-86R6
JLCPCB Part #
C1757754
Description
-55℃~+155℃ 2W 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS