CFR2WSJT-73-16K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-16K
JLCPCB Part #
C1383652
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS