AA1206FR-072M61L
MFR.Part #
AA1206FR-072M61L
JLCPCB Part #
C3924099
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS