AF0603JR-0718KL
MFR.Part #
AF0603JR-0718KL
JLCPCB Part #
C7213305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS