CFR2WSJR-73-180K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-180K
JLCPCB Part #
C1759169
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 180kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS