AA1218JK-07680RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218JK-07680RL
JLCPCB Part #
C1695466
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 680Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS