RE0402FRE0710RL
MFR.Part #
RE0402FRE0710RL
JLCPCB Part #
C4285047
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS