RT0603CRE07287KL
MFR.Part #
RT0603CRE07287KL
JLCPCB Part #
C3912962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS