AT1206DRE0716KL
MFR.Part #
AT1206DRE0716KL
JLCPCB Part #
C2133018
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS