AC0603JR-0762RL
MFR.Part #
AC0603JR-0762RL
JLCPCB Part #
C228219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS