CFR-50JR-52-5K6
MFR.Part #
CFR-50JR-52-5K6
JLCPCB Part #
C3456475
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS