AT1206DRE07162KL
MFR.Part #
AT1206DRE07162KL
JLCPCB Part #
C6127424
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS