AT1206DRD07845RL
MFR.Part #
AT1206DRD07845RL
JLCPCB Part #
C858531
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS