AC0603JR-0718ML
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603JR-0718ML
JLCPCB Part #
C228139
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS