SR2512MK-075R1L
MFR.Part #
SR2512MK-075R1L
JLCPCB Part #
C2137555
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS