FMP200FRE52-1K78
MFR.Part #
FMP200FRE52-1K78
JLCPCB Part #
C3435943
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS