AT1206DRD074K12L
MFR.Part #
AT1206DRD074K12L
JLCPCB Part #
C858418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS