AC2512DK-071R8L
MFR.Part #
AC2512DK-071R8L
JLCPCB Part #
C5576849
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS