AT1206DRD074K22L
MFR.Part #
AT1206DRD074K22L
JLCPCB Part #
C858419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS