AA2010JK-07910RL
MFR.Part #
AA2010JK-07910RL
JLCPCB Part #
C2135636
Description
-55℃~+155℃ 150V 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS