AT1206DRD0734RL
MFR.Part #
AT1206DRD0734RL
JLCPCB Part #
C858344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS