RMC1/8K2670DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2670DTP
JLCPCB Part #
C6188277
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS