MFR3WSFTE73-5K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR3WSFTE73-5K1
JLCPCB Part #
C138186
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS