AT1206DRD07330KL
MFR.Part #
AT1206DRD07330KL
JLCPCB Part #
C6126677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS