ERA-8ARW1692V
MFR.Part #
ERA-8ARW1692V
JLCPCB Part #
C2094966
Description
-55℃~+155℃ 150V 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS