RT0805CRD0751RL
MFR.Part #
RT0805CRD0751RL
JLCPCB Part #
C2142403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS