AC1210FR-0726R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-0726R1L
JLCPCB Part #
C4321544
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS