AT1206DRD0731K6L
MFR.Part #
AT1206DRD0731K6L
JLCPCB Part #
C858326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS