FMP100FBF52-2R55
MFR.Part #
FMP100FBF52-2R55
JLCPCB Part #
C20146209
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS