AT0805DRD0788K7L
MFR.Part #
AT0805DRD0788K7L
JLCPCB Part #
C2137201
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS