RC0805FR-078R2P
MFR.Part #
RC0805FR-078R2P
JLCPCB Part #
C6378591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS