AT1206CRD0797R6L
MFR.Part #
AT1206CRD0797R6L
JLCPCB Part #
C858081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS