RT0402BRE0784R5L
MFR.Part #
RT0402BRE0784R5L
JLCPCB Part #
C853412
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS