AT1206CRD07976RL
MFR.Part #
AT1206CRD07976RL
JLCPCB Part #
C858079
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS