AT1206CRD0797K6L
MFR.Part #
AT1206CRD0797K6L
JLCPCB Part #
C858080
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS