AT1206CRD0759KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206CRD0759KL
JLCPCB Part #
C857971
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS