RC0805FR-0712K4P
MFR.Part #
RC0805FR-0712K4P
JLCPCB Part #
C7038108
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS