AF1206JR-0724KL
MFR.Part #
AF1206JR-0724KL
JLCPCB Part #
C20144450
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS