RC0201DR-0726K7L
MFR.Part #
RC0201DR-0726K7L
JLCPCB Part #
C2109884
Description
-55℃~+125℃ 25V 26.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS