AT1206CRD0715KL
MFR.Part #
AT1206CRD0715KL
JLCPCB Part #
C857678
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS