SR1206KR-7W750RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W750RL
JLCPCB Part #
C4178838
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS