RT0805CRE07499RL
MFR.Part #
RT0805CRE07499RL
JLCPCB Part #
C2127718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS