AT1206CRD07165KL
MFR.Part #
AT1206CRD07165KL
JLCPCB Part #
C857684
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS