AT1206BRD0728R7L
MFR.Part #
AT1206BRD0728R7L
JLCPCB Part #
C857329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS