AT1206BRD07287RL
MFR.Part #
AT1206BRD07287RL
JLCPCB Part #
C857326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS